HAKKIMIZDA

Yavaş Makine Ticareti, 1980 yılında kurulmuştur. Baskı ve tekstil makineleri alım ve satımında güven ve müşterilerinin desteği ile yola çıkmış bir aile işletmesidir.

Süt makineleri ithalatı ile iş hayatına başlayan firmamız, sanayinin taleplerine karşı kendi vizyonunu genişleterek, kısa zamanda alanının önde gelen şirketleri arasında yerini almıştır. Ürünlerimiz arasında ikinci el baskı makineleri, endüstriyel kuru temizleme makineleri ve tekstil makinelerinin ihracatı bulunmaktadır.

Müşterilerimize, makinelerimizi geniş bir yelpazede ve alternatif çözümler üretecek şekilde sunuyoruz.

Amacımız; bulunduğumuz sektörlerde, sürekli olarak değişen teknolojik yenilikleri takip ederek ve siz müşterilerimize, alanımızdaki diğer firmalara kıyasla, kendi rekabetçi fiyatlarımız çerçevesinde istenilen kaliteyi sunarak müşterilerimize özel katkılar sunmaktır. 25 yıllık deneyimimizle entegre edilmiş çözüm odaklı bakış açımız ve müşteri memnuniyeti temel ilkelerimizin başında gelmektedir.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok